Cum îmi pot anula abonamentul? Cum returnez N-Tester BT?

Abonamentele noastre sunt active pentru o perioadă de 1 an și se reînnoiesc automat dacă nu sunt anulate. Vă vom anunța cu mult timp înainte când planul dvs. urmează să fie reînnoit. De asemenea, puteți găsi data de expirare a abonamentului dvs. în aplicația web Atfarm, în prezentarea generală a contului dvs.

 

Vă puteți anula abonamentul în orice moment până în ziua în care acesta expiră. Vă rugăm să contactați echipa noastră de asistență clienți și vom anula abonamentul pentru dvs.

 

Dacă abonamentul dvs. include N-Tester BT, vă rugăm să ne returnați dispozitivul la expirarea abonamentului. Furnizați o adresă de preluare echipei noastre de asistență clienti, iar noi vom organiza apoi o preluare prin DHL de la adresa furnizată. Noi vom plăti pentru preluare, iar dumneavoastră trebuie doar să împachetați coletul.

A fost util acest articol?

62 din 107 au considerat acest conținut util

Aveți mai multe întrebări? Trimitere solicitare

Comentarii

0 comentarii

Vă rugăm să vă autentificați pentru a lăsa un comentariu.